Model code: 56ZSZVN50K56
Miu Miu
Miu Miu MU56ZS SunglassesPale Gold/Light Grey LensesProduct code: 56ZSZVN50K56
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (3)
Miu Miu MU56ZS, Gold/Light Purple Brown Lenses
Miu Miu MU56ZS, Pale Gold/Dark Grey Lenses
Miu Miu MU56ZS, Gold/Dark Brown Lenses
Product Code
56ZSZVN50K56
Lens Colour
Grey/Black
Lens Category
Category 1 Lenses
Eye Size
56mm
Measurements
Lens Height: 35mm. Lens Width: 56mm. Temple: 140mm. Bridge: 17mm.