Model code: 04ZS14L4I050
Miu Miu
Miu Miu MU04ZS SunglassesHoney Havana/Pink LensesProduct code: 04ZS14L4I050
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (6)
Miu Miu MU04ZS, Opaline Bordeaux/Dark Grey Lenses
Miu Miu MU04ZS, Moka/Light Blue Lenses
Miu Miu MU04ZS, Havana Mahogany/Grey Lenses
Miu Miu MU04ZS, Honey Havana/Bordeaux Mirror Lenses
Miu Miu MU04ZS, Black/Dark Grey Lenses
Miu Miu MU04ZS, Light Havana/Brown Lenses
Product Code
04ZS14L4I050
Frame Colour
Tortoise/Havana
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Rose
Lens Category
Category 1 Lenses
Eye Size
50mm
Style
Oval, Petite
Product Includes
Protective case
Measurements
Lens Height: 35mm. Lens Width: 50mm. Temple: 140mm. Bridge: 18mm.