Model code: A51S5AK5S075
Miu Miu
Miu Miu MUA51S SunglassesGold/Dark Grey LensesProduct code: A51S5AK5S075
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (3)
Miu Miu MUA51S, Silver/Grey Gradient Silver Mirror Lenses
Miu Miu MUA51S, Gold/Light Grey Lenses
Miu Miu MUA51S, Gold/Bronze Mirror Gradient Lenses
Product Code
A51S5AK5S075
Brand
Frame Material
Metal
Frame Colour
Gold
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Grey/Black
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
75mm
Style
Rimless, Wrap Around
Product Includes
Protective case
Measurements
Lens Width: 75mm. Temple: 110mm. Bridge: 14mm.