Model code: A05S14L60M55
Miu Miu
Miu Miu MUA05S SunglassesHoney Havana/Dark Brown LensesProduct code: A05S14L60M55
Miu Miu MUA05S, Black/Brown Lenses
Miu Miu MUA05S, Honey Havana/Light Green Lenses
Product Code
A05S14L60M55
Frame Colour
Tortoise/Havana
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Brown/Amber
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
55mm
Measurements
Lens Height: 37mm. Lens Width: 55mm. Temple: 140mm. Bridge: 19mm.