Model code: A03S21C40O53
Miu Miu
Miu Miu MUA03S SunglassesHavana Mahogany/Grey LensesProduct code: A03S21C40O53
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (6)
Miu Miu MUA03S, Grey/Light Purple Brown Lenses
Miu Miu MUA03S, Black/Grey Lenses
Miu Miu MUA03S, Black/Dark Grey Lenses
Miu Miu MUA03S, Honey Havana/Dark Brown Lenses
Miu Miu MUA03S, Honey Havana/Light Purple Brown Lenses
Miu Miu MUA03S, Light Havana/Brown Lenses
Product Code
A03S21C40O53
Frame Colour
Tortoise/Havana
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Grey/Black
Lens Category
Category 2 Lenses
Eye Size
53mm
Style
Geometric
Product Includes
Protective case
Measurements
Lens Height: 36mm. Lens Width: 53mm. Temple: 140mm. Bridge: 19mm.