Model code: 14ZS12W20I59
Miu Miu
Miu Miu MU14ZS SunglassesTransparent Mauve/Light Purple Brown LensesProduct code: 14ZS12W20I59
Pay it in 4 with Afterpay
Product Code
14ZS12W20I59
Frame Colour
Purple, Transparent
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Violet
Lens Category
Category 2 Lenses
Eye Size
59mm
Style
Fashion Statement, Wrap Around
Product Includes
Protective case
Measurements
Lens Height: 33mm. Lens Width: 59mm. Temple: 130mm. Bridge: 17mm.