Model code: B04S14L09Z53
Miu Miu
Miu Miu MUB04S SunglassesHoney Havana/Dark Brown LensesProduct code: B04S14L09Z53
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (5)
Miu Miu MUB04S, Black/Grey Lenses
Miu Miu MUB04S, Striped Tobacco/Dark Violet Lenses
Miu Miu MUB04S, Milk/Brown Lenses
Miu Miu MUB04S, Black/Light Blue Lenses
Miu Miu MUB04S, Black/Dark Grey Lenses
Product Code
B04S14L09Z53
Frame Colour
Tortoise/Havana
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Brown/Amber
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
53mm
Style
Geometric, Rectangular
Product Includes
Protective case
Measurements
Lens Height: 32mm. Lens Width: 53mm. Temple: 135mm. Bridge: 22mm.