Model code: B05SF16K90A51
Miu Miu
Miu Miu MUB05SF SunglassesBlack/Grey Gradient LensesProduct code: B05SF16K90A51
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (2)
Miu Miu MUB05SF, Black/Light Purple Brown Lenses
Miu Miu MUB05SF, Honey Havana/Brown Gradient Lenses
Product Code
B05SF16K90A51
Frame Colour
Black
Lens Info
Graduated Lens, Non-Polarised Lens
Lens Colour
Grey/Black
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
51mm
Measurements
Lens Height: 43mm. Lens Width: 51mm. Temple: 135mm. Bridge: 20mm.