Model code: A52SZVN4I052
Miu Miu
Miu Miu MUA52S SunglassesPale Gold/Pink LensesProduct code: A52SZVN4I052
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (2)
Miu Miu MUA52S, Gold/Grey Lenses
Miu Miu MUA52S, Old Gold/Dark Brown Lenses
Product Code
A52SZVN4I052
Frame Colour
Gold
Lens Colour
Rose
Lens Category
Category 1 Lenses
Eye Size
52mm
Measurements
Lens Height: 31mm. Lens Width: 52mm. Temple: 140mm. Bridge: 19mm.