Model code: B04S21D90Q53
Miu Miu
Miu Miu MUB04S SunglassesMilk/Brown LensesProduct code: B04S21D90Q53
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (5)
Miu Miu MUB04S, Black/Grey Lenses
Miu Miu MUB04S, Striped Tobacco/Dark Violet Lenses
Miu Miu MUB04S, Black/Light Blue Lenses
Miu Miu MUB04S, Black/Dark Grey Lenses
Miu Miu MUB04S, Honey Havana/Dark Brown Lenses
Product Code
B04S21D90Q53
Frame Colour
White
Lens Category
Category 2 Lenses
Eye Size
53mm
Measurements
Lens Height: 32mm. Lens Width: 53mm. Temple: 135mm. Bridge: 22mm.