Model code: A54SZVN80O51
Miu Miu
Miu Miu MUA54S SunglassesPale Gold/Light Blue Clear Gradient LensesProduct code: A54SZVN80O51
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (1)
Miu Miu MUA54S, Gold/Dark Violet Lenses
Tick
Pre-Order Now
Notify me when back in stock
Product Code
A54SZVN80O51
Brand
Frame Material
Metal
Frame Colour
Gold
Lens Info
Graduated Lens, Non-Polarised Lens
Lens Colour
Blue
Lens Category
Category 1 Lenses
Eye Size
51mm
Style
Oval, Rimless
Product Includes
Protective case
Measurements
Lens Height: 32mm. Lens Width: 51mm. Temple: 140mm. Bridge: 20mm.