Model code: 52YSZVN80Q54
Miu Miu
Miu Miu MU52YS SunglassesPale Gold/Dark Grey LensesProduct code: 52YSZVN80Q54
Miu Miu MU52YS, Gold/Dark Violet Lenses
Miu Miu MU52YS, Pale Gold/Yellow Lenses
Miu Miu MU52YS, Pale Gold/Pink Gold Lenses
Product Code
52YSZVN80Q54
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Grey/Black
Lens Category
Category 2 Lenses
Eye Size
54mm
Measurements
Lens Height: 39mm. Lens Width: 54mm. Temple: 125mm. Bridge: 21mm.