Model code: 52YSZVN20F54
Miu Miu
Miu Miu MU52YS SunglassesPale Gold/Pink Gold LensesProduct code: 52YSZVN20F54
Miu Miu MU52YS, Gold/Dark Violet Lenses
Miu Miu MU52YS, Pale Gold/Dark Grey Lenses
Miu Miu MU52YS, Pale Gold/Yellow Lenses
Product Code
52YSZVN20F54
Lens Info
Mirrored Lens, Non-Polarised Lens
Lens Colour
Rose
Lens Tint
Gold Mirror
Lens Category
Category 2 Lenses
Eye Size
54mm
Measurements
Lens Height: 39mm. Lens Width: 54mm. Temple: 125mm. Bridge: 21mm.