Model code: A56S5AK90L66
Miu Miu
Miu Miu MUA56S SunglassesGold/Brown Clear Gradient LensesProduct code: A56S5AK90L66
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (1)
Miu Miu MUA56S, Pale Gold/Dark Grey Lenses
Product Code
A56S5AK90L66
Brand
Frame Material
Metal
Frame Colour
Gold
Lens Info
Graduated Lens, Non-Polarised Lens
Lens Colour
Brown/Amber
Lens Category
Category 1 Lenses
Eye Size
66mm
Style
Aviator, Fashion Statement, Oversize
Product Includes
Protective case
Measurements
Lens Height: 52mm. Lens Width: 66mm. Temple: 140mm. Bridge: 2mm.