Model code: MUA06SF16K08Z54
Miu Miu
Miu Miu MUA06SF SunglassesBlack/Dark Grey LensesProduct code: MUA06SF16K08Z54
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (2)
Miu Miu MUA06SF, Honey Havana/Dark Brown Lenses
Miu Miu MUA06SF, Black/Brown Lenses
Product Code
MUA06SF16K08Z54
Frame Colour
Black
Lens Info
Non-Polarised Lens, Prescriptable
Lens Colour
Grey/Black
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
54mm
Style
Petite, Rectangular
Fit
Alternative Fit
Product Includes
Protective case
Measurements
Lens Height: 30mm. Lens Width: 54mm. Temple: 140mm. Bridge: 17mm.