Model code: A06S16K10I54
Miu Miu
Miu Miu MUA06S SunglassesBlack/Brown LensesProduct code: A06S16K10I54
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (5)
Miu Miu MUA06S, Honey Havana/Dark Brown Lenses
Miu Miu MUA06S, Opal Burgundy/Dark Grey Lenses
Miu Miu MUA06S, Milk/Brown Lenses
Miu Miu MUA06S, Black/Dark Grey Lenses
Miu Miu MUA06S, Honey Havana/Pink Lenses
Product Code
A06S16K10I54
Frame Colour
Black
Lens Colour
Brown/Amber
Lens Category
Category 2 Lenses
Eye Size
54mm
Measurements
Lens Height: 30mm. Lens Width: 54mm. Temple: 140mm. Bridge: 17mm.