Model code: B50S26C09Z52
Miu Miu
Miu Miu MUB50S SunglassesOld Gold/Dark Brown Lenses 52 Eye SizeProduct code: B50S26C09Z52
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (1)
Miu Miu MUB50S, Gold/Light Purple Brown Lenses
Product Code
B50S26C09Z52
Brand
Frame Material
Metal
Frame Colour
Gold
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Brown/Amber
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
52mm
Style
Rectangular, Rimless
Product Includes
Protective case
Measurements
Lens Height: 31mm. Lens Width: 52mm. Temple: 140mm. Bridge: 20mm.