Model code: A05S14L50O55
Miu Miu
Miu Miu MUA05S SunglassesHoney Havana/Light Green LensesProduct code: A05S14L50O55
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (3)
Miu Miu MUA05S, Havana Mahogany/Grey Lenses
Miu Miu MUA05S, Black/Brown Lenses
Miu Miu MUA05S, Honey Havana/Dark Brown Lenses
Product Code
A05S14L50O55
Frame Colour
Tortoise/Havana
Lens Info
Non-Polarised Lens, Prescriptable
Lens Colour
Green
Lens Category
Category 1 Lenses
Eye Size
55mm
Style
Square
Product Includes
Protective case
Measurements
Lens Height: 37mm. Lens Width: 55mm. Temple: 140mm. Bridge: 19mm.