Model code: 56ZS5AK09Z56
Miu Miu
Miu Miu MU56ZS SunglassesGold/Dark Brown LensesProduct code: 56ZS5AK09Z56
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (3)
Miu Miu MU56ZS, Pale Gold/Light Grey Lenses
Miu Miu MU56ZS, Gold/Light Purple Brown Lenses
Miu Miu MU56ZS, Pale Gold/Dark Grey Lenses
Product Code
56ZS5AK09Z56
Brand
Frame Material
Metal
Frame Colour
Gold
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Brown/Amber
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
56mm
Style
Geometric, Petite
Product Includes
Protective case
Measurements
Lens Height: 35mm. Lens Width: 56mm. Temple: 140mm. Bridge: 17mm.