Model code: C03SF16K08Z55
Prada
Prada PRC03SF SunglassesBlack/Dark Grey LensesProduct code: C03SF16K08Z55
Pay it in 4 with Afterpay
Product Code
C03SF16K08Z55
Frame Colour
Black
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Grey/Black
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
55mm
Style
Rectangular
Fit
Alternative Fit
Product Includes
Hard case and cleaning cloth
Measurements
Lens Height: 41mm. Lens Width: 55mm. Temple: 149mm. Bridge: 18mm.