Model code: C51S5AK70G58
Prada
Prada PRC51S SunglassesGold/Green Olive LensesProduct code: C51S5AK70G58
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (2)
Prada PRC51S, Pale Gold/Black Chocolate Lenses
Prada PRC51S, Pale Gold/Dark Grey Lenses
Product Code
C51S5AK70G58
Brand
Frame Material
Metal
Frame Colour
Gold
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Green
Lens Category
Category 2 Lenses
Eye Size
58mm
Style
Aviator, Geometric
Product Includes
Hard case and cleaning cloth
Measurements
Lens Height: 40mm. Lens Width: 58mm. Temple: 145mm. Bridge: 15mm.