Model code: 27ZS19J09Z54
Prada
Prada PR27ZS SunglassesLoden/Dark Brown LensesProduct code: 27ZS19J09Z54
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (1)
Prada PR27ZS, Black/Dark Grey Lenses
Product Code
27ZS19J09Z54
Frame Colour
Tortoise/Havana
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Brown/Amber
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
54mm
Style
Rectangular
Product Includes
Hard case and cleaning cloth
Measurements
Lens Height: 34mm. Lens Width: 54mm. Temple: 145mm. Bridge: 21mm.