Model code: C07S16K90A51
Prada
Prada PRC07S SunglassesBlack/Grey Gradient LensesProduct code: C07S16K90A51
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (2)
Prada PRC07S, Black/Dark Grey Polarised Lenses
POLARISED
Prada PRC07S, Honey Tortoise/Dark Brown Lenses
Product Code
C07S16K90A51
Frame Colour
Black
Lens Info
Graduated Lens, Non-Polarised Lens
Lens Colour
Grey/Black
Eye Size
51mm
Measurements
Lens Height: 40mm. Lens Width: 51mm. Temple: 145mm. Bridge: 18mm.