Model code: C07S16K90T51
Prada
Prada PRC07S SunglassesBlack/Dark Grey Polarised LensesProduct code: C07S16K90T51
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (2)
Prada PRC07S, Black/Grey Gradient Lenses
Prada PRC07S, Honey Tortoise/Dark Brown Lenses
Product Code
C07S16K90T51
Frame Colour
Black
Lens Colour
Grey/Black
Eye Size
51mm
Measurements
Lens Height: 40mm. Lens Width: 51mm. Temple: 145mm. Bridge: 18mm.