Model code: B23S20D50Q54
Prada
Prada PRB23S SunglassesJuniper Tortoise/Grey LensesProduct code: B23S20D50Q54
Prada PRB23S, Root Tortoise/Brown Gradient Lenses
Prada PRB23S, Black/Dark Grey Lenses
Product Code
B23S20D50Q54
Frame Colour
Tortoise/Havana
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Grey/Black
Lens Category
Category 2 Lenses
Eye Size
54mm
Measurements
Lens Height: 44mm. Lens Width: 54mm. Temple: 145mm. Bridge: 20mm.