Model code: B17S29E90F54
Prada
Prada PRB17S SunglassesTerra/Light Brown LensesProduct code: B17S29E90F54
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (2)
Prada PRB17S, Root Tortoise/Dark Brown Lenses
Prada PRB17S, Black and Talc/Dark Grey Lenses
Product Code
B17S29E90F54
Frame Colour
Brown, Transparent
Lens Colour
Brown/Amber
Eye Size
54mm
Measurements
Lens Height: 39mm. Lens Width: 54mm. Temple: 145mm. Bridge: 20mm.