Model code: C06S16K70B50
Prada
Prada PRC06S SunglassesBlack/Dark Grey LensesProduct code: C06S16K70B50
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (2)
Prada PRC06S, Honey Tortoise/Dark Brown Polarised Lenses
POLARISED
Prada PRC06S, Honey Tortoise/Dark Brown Lenses
Product Code
C06S16K70B50
Frame Colour
Black
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Grey/Black
Eye Size
50mm
Measurements
Lens Height: 36mm. Lens Width: 50mm. Temple: 145mm. Bridge: 21mm.