Model code: B54S1BC30P54
Prada
Prada PRB54S SunglassesSilver/Light Brown LensesProduct code: B54S1BC30P54
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (3)
Prada PRB54S, Gold/Dark Honey Lenses
Prada PRB54S, Gold/Petrol Green Lenses
Prada PRB54S, Black/Dark Grey Polarised Lenses
POLARISED
Product Code
B54S1BC30P54
Brand
Frame Material
Metal
Frame Colour
Silver
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Brown/Amber
Lens Category
Category 2 Lenses
Eye Size
54mm
Style
Petite, Rectangular
Product Includes
Hard case and cleaning cloth
Measurements
Lens Height: 29mm. Lens Width: 54mm. Temple: 145mm. Bridge: 20mm.