Model code: C54SDZVN50T57
Prada
Prada PRC54SD SunglassesPale Gold/Light Brown Gradient Lenses 57 Eye SizeProduct code: C54SDZVN50T57
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (2)
Prada PRC54SD, Pale Gold/Grey Lenses 57 Eye Size
Prada PRC54SD, Silver/Grey Gradient Lenses 57 Eye Size
Product Code
C54SDZVN50T57
Brand
Frame Material
Metal
Frame Colour
Brown
Lens Info
Graduated Lens, Non-Polarised Lens
Lens Colour
Brown/Amber
Lens Category
Category 2 Lenses
Eye Size
57mm
Style
Square
Product Includes
Hard case and cleaning cloth
Measurements
Lens Height: 50mm. Lens Width: 57mm. Temple: 145mm. Bridge: 17mm.