Model code: B17S17N06B54
Prada
Prada PRB17S SunglassesRoot Tortoise/Dark Brown LensesProduct code: B17S17N06B54
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (2)
Prada PRB17S, Terra/Light Brown Lenses
Prada PRB17S, Black and Talc/Dark Grey Lenses
Product Code
B17S17N06B54
Frame Colour
Tortoise/Havana
Lens Colour
Brown/Amber
Eye Size
54mm
Measurements
Lens Height: 39mm. Lens Width: 54mm. Temple: 145mm. Bridge: 20mm.