Model code: C03S16K08Z54
Prada
Prada PRC03S SunglassesBlack/Dark Grey LensesProduct code: C03S16K08Z54
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (2)
Prada PRC03S, Root Havana/Dark Grey Lenses
Prada PRC03S, Black/Dark Honey Lenses
Product Code
C03S16K08Z54
Frame Colour
Black
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Grey/Black
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
54mm
Style
Rectangular
Product Includes
Hard case and cleaning cloth
Measurements
Lens Height: 41mm. Lens Width: 54mm. Temple: 140mm. Bridge: 19mm.