Model code: A22S16K08Z58
Prada
Prada PRA22S SunglassesBlack/Dark Grey Lenses 58 Eye SizeProduct code: A22S16K08Z58
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (2)
Prada PRA22S, Black/Brown Polarised Lenses 58 Eye Size
POLARISED
Prada PRA22S, Magma Tortoise/Orange Lenses 56 Eye Size
Product Code
A22S16K08Z58
Frame Colour
Black
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Grey/Black
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
58mm
Style
Rectangular
Product Includes
Hard case and cleaning cloth
Measurements
Lens Height: 46mm. Lens Width: 58mm. Temple: 145mm. Bridge: 18mm.