Model code: C51SZVN70B58
Prada
Prada PRC51S SunglassesPale Gold/Dark Grey LensesProduct code: C51SZVN70B58
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (2)
Prada PRC51S, Pale Gold/Black Chocolate Lenses
Prada PRC51S, Gold/Green Olive Lenses
Product Code
C51SZVN70B58
Metal
Frame Colour
Gold
Lens Colour
Grey/Black
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
58mm
Measurements
Lens Height: 40mm. Lens Width: 58mm. Temple: 145mm. Bridge: 15mm.