Model code: B53S1BC80K52
Prada
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (1)
Prada PRB53S, Gold/Dark Brown Lenses 52 Eye Size
Product Code
B53S1BC80K52
Brand
Frame Material
Metal
Frame Colour
Silver
Lens Info
Graduated Lens, Non-Polarised Lens
Lens Colour
Brown/Amber
Lens Category
Category 2 Lenses
Eye Size
52mm
Style
Oval
Product Includes
Hard case and cleaning cloth
Measurements
Lens Height: 39mm. Lens Width: 52mm. Temple: 145mm. Bridge: 21mm.