Model code: B16S20D50Q50
Prada
Prada PRB16S SunglassesJuniper Tortoise/Grey LensesProduct code: B16S20D50Q50
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (1)
Prada PRB16S, Black/Dark Grey Lenses
Product Code
B16S20D50Q50
Frame Colour
Tortoise/Havana
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Grey/Black
Lens Category
Category 2 Lenses
Eye Size
50mm
Style
Cat Eye Sharp, Geometric
Product Includes
Hard case and cleaning cloth
Measurements
Lens Height: 31mm. Lens Width: 50mm. Temple: 145mm. Bridge: 21mm.