Model code: B19S16K08Z52
Prada
Prada PRB19S SunglassesBlack/Dark Grey LensesProduct code: B19S16K08Z52
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (1)
Prada PRB19S, Terra/Light Brown Lenses
Product Code
B19S16K08Z52
Frame Colour
Black
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Grey/Black
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
52mm
Style
Geometric, Rectangular
Product Includes
Hard case and cleaning cloth
Measurements
Lens Height: 33mm. Lens Width: 52mm. Temple: 145mm. Bridge: 17mm.