Model code: C51SZVN80T58
Prada
Prada PRC51S SunglassesPale Gold/Black Chocolate LensesProduct code: C51SZVN80T58
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (2)
Prada PRC51S, Pale Gold/Dark Grey Lenses
Prada PRC51S, Gold/Green Olive Lenses
Product Code
C51SZVN80T58
Lens Colour
Brown/Amber
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
58mm
Measurements
Lens Height: 40mm. Lens Width: 58mm. Temple: 145mm. Bridge: 15mm.