Model code: B56S21E10R52
Prada
Prada PRB56S SunglassesRoot Tortoise/Lente Camomilla Bio LensesProduct code: B56S21E10R52
Pay it in 4 with Afterpay
Tick
Pre-Order Now
Notify me when back in stock
Product Code
B56S21E10R52
Brand
Frame Material
Metal, Mixed
Frame Colour
Tortoise/Havana
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Yellow/Orange
Lens Category
Category 1 Lenses
Eye Size
52mm
Style
Oval
Product Includes
Hard case and cleaning cloth
Measurements
Lens Height: 41mm. Lens Width: 52mm. Temple: 145mm. Bridge: 20mm.