Model code: B11S17T05D57
Prada
Prada PRB11S SunglassesTransparent Ocean/Brown Mirror Lenses 57 Eye SizeProduct code: B11S17T05D57
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (4)
Prada PRB11S, Hematite/Grey Lenses 57 Eye Size
Prada PRB11S, Root Tortoise/Green Polarised Lenses 57 Eye Size
Product Code
B11S17T05D57
Frame Colour
Blue, Transparent
Lens Info
Mirrored Lens, Non-Polarised Lens
Lens Colour
Brown/Amber
Eye Size
57mm
Measurements
Lens Height: 34mm. Lens Width: 57mm. Temple: 145mm. Bridge: 17mm.