Model code: B11S17N20G57
Prada
Prada PRB11S SunglassesRoot Tortoise/Green Polarised Lenses 57 Eye SizeProduct code: B11S17N20G57
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (4)
Prada PRB11S, Transparent Ocean/Brown Mirror Lenses 57 Eye Size
Prada PRB11S, Hematite/Grey Lenses 57 Eye Size
Product Code
B11S17N20G57
Frame Colour
Tortoise/Havana
Lens Colour
Green
Eye Size
55mm
Measurements
Lens Height: 33mm. Lens Width: 55mm. Temple: 145mm. Bridge: 17mm.