Model code: B23S16K08Z54
Prada
Prada PRB23S SunglassesBlack/Dark Grey LensesProduct code: B23S16K08Z54
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (3)
Prada PRB23S, Grey/Grey Pink Gradient Lenses
Prada PRB23S, Juniper Tortoise/Grey Lenses
Prada PRB23S, Root Tortoise/Brown Gradient Lenses
Product Code
B23S16K08Z54
Frame Colour
Black
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Grey/Black
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
54mm
Style
Geometric, Square
Product Includes
Hard case and cleaning cloth
Measurements
Lens Height: 44mm. Lens Width: 54mm. Temple: 145mm. Bridge: 20mm.