Model code: B16SF20D50Q52
Prada
Prada PRB16SF SunglassesJuniper Tortoise/Grey LensesProduct code: B16SF20D50Q52
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (3)
Prada PRB16SF, Terra/Light Brown Lenses
Prada PRB16SF, Grey/Dark Grey Lenses
Prada PRB16SF, Black/Dark Grey Lenses
Product Code
B16SF20D50Q52
Frame Colour
Tortoise/Havana
Lens Colour
Grey/Black
Lens Category
Category 2 Lenses
Eye Size
52mm
Measurements
Lens Height: 32mm. Lens Width: 52mm. Temple: 145mm. Bridge: 20mm.