Model code: B18SF17N06B53
Prada
Prada PRB18SF SunglassesRoot Tortoise/Dark Brown LensesProduct code: B18SF17N06B53
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (1)
Prada PRB18SF, Black/Dark Grey Lenses
Product Code
B18SF17N06B53
Frame Colour
Tortoise/Havana
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Brown/Amber
Eye Size
53mm
Style
Geometric, Square
Fit
Alternative Fit
Measurements
Lens Height: 42mm. Lens Width: 53mm. Temple: 145mm. Bridge: 17mm.