Model code: 09ZS17T08Z54
Prada
Prada PR09ZS SunglassesTransparent Ocean/Dark Grey LensesProduct code: 09ZS17T08Z54
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (4)
Prada PR09ZS, Transparent Dark Brown/Brown Lenses
Prada PR09ZS, Transparent Military Green/Dark Grey Lenses
Prada PR09ZS, Transparent Asphalt/Dark Grey Lenses
Prada PR09ZS, Black/Dark Grey Lenses
Product Code
09ZS17T08Z54
Frame Colour
Blue, Transparent
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Grey/Black
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
54mm
Style
Rectangular
Product Includes
Hard case and cleaning cloth
Measurements
Lens Height: 34mm. Lens Width: 54mm. Temple: 140mm. Bridge: 18mm.