Model code: A60SZVN80T59
Prada
Prada PRA60S SunglassesPale Gold/Black Chocolate LensesProduct code: A60SZVN80T59
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (2)
Prada PRA60S, Silver/Silver Mirror Gradient Lenses
Prada PRA60S, Gold/Olive Green Lenses
Product Code
A60SZVN80T59
Brand
Frame Material
Metal
Frame Colour
Gold
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Brown/Amber
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
59mm
Style
Rectangular
Product Includes
Hard case and cleaning cloth
Measurements
Lens Height: 32mm. Lens Width: 59mm. Temple: 140mm. Bridge: 16mm.