Model code: C52SZVN70B64
Prada
Prada PRC52S SunglassesPale Gold/Dark Grey LensesProduct code: C52SZVN70B64
Pay it in 4 with Afterpay
Product Code
C52SZVN70B64
Brand
Frame Material
Metal
Frame Colour
Gold
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Grey/Black
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
64mm
Style
Fashion Statement, Rimless
Product Includes
Hard case and cleaning cloth
Measurements
Lens Height: 38mm. Lens Width: 64mm. Temple: 145mm. Bridge: 13mm.