Model code: 17WSF20D50Q51
Prada
Prada PR17WSF SunglassesJuniper Tortoise/Grey LensesProduct code: 17WSF20D50Q51
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (6)
Prada PR17WSF, White Milk/Light Brown Lenses
Prada PR17WSF, Transparent Bottle/Dark Green Lenses
Prada PR17WSF, Transparent Champagne/Platino Lenses
Prada PR17WSF, Honey Tortoise/Dark Brown Lenses
Prada PR17WSF, Black and Yellow Marble/Dark Brown Lenses
Prada PR17WSF, Black/Dark Grey Lenses
Product Code
17WSF20D50Q51
Frame Colour
Tortoise/Havana
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Grey/Black
Lens Category
Category 2 Lenses
Eye Size
51mm
Measurements
Lens Height: 37mm. Lens Width: 51mm. Temple: 145mm. Bridge: 20mm.