Model code: 27ZS16K08Z54
Prada
Prada PR27ZS SunglassesBlack/Dark Grey LensesProduct code: 27ZS16K08Z54
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (1)
Prada PR27ZS, Loden/Dark Brown Lenses
Product Code
27ZS16K08Z54
Frame Colour
Black
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Grey/Black
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
54mm
Style
Rectangular
Product Includes
Hard case and cleaning cloth
Measurements
Lens Height: 34mm. Lens Width: 54mm. Temple: 145mm. Bridge: 21mm.