Model code: C02S16K08Z57
Prada
Prada PRC02S SunglassesBlack/Dark Grey LensesProduct code: C02S16K08Z57
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (1)
Prada PRC02S, Root Havana/Dark Grey Lenses
Product Code
C02S16K08Z57
Frame Colour
Black
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Grey/Black
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
57mm
Style
Fashion Statement, Geometric
Product Includes
Hard case and cleaning cloth
Measurements
Lens Height: 35mm. Lens Width: 57mm. Temple: 140mm. Bridge: 13mm.