Model code: B03S14L20I53
Miu Miu
Miu Miu MUB03S SunglassesHoney Havana/Light Purple Brown LensesProduct code: B03S14L20I53
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (2)
Miu Miu MUB03S, Striped Tobacco/Yellow Lenses
Miu Miu MUB03S, Black/Brown Lenses
Product Code
B03S14L20I53
Frame Colour
Tortoise/Havana
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Violet
Lens Category
Category 2 Lenses
Eye Size
53mm
Style
Square
Product Includes
Protective case
Measurements
Lens Height: 45mm. Lens Width: 53mm. Temple: 140mm. Bridge: 17mm.